Nasiśnij Enter aby Wyszukać

Moff, czyli kto?

Moffat to Oskar Nowak, Moffat to ja - jestem właścicielem firmy Studio Moff oferującej usługi multimedialne.

Nieodłączną częścią serwisu jest Blog, gdzie możecie się spodziewać także osobistych wpisów, niekoniecznie związanych z samą działalnością firmy.

Przeczytacie tu o najnowszych technologiach w przemyśle filmowym, grach konsolowych i trendach w świecie elektronicznej rozrywki.
Sporo będzie o filmach starych i nowych, gdyż jestem koneserem kina.

Przeczytacie także o ciekawych akcjach e-marketingowych, znajdziecie na moim blogu linki do materiałów wartych uwagi.

Zapraszam do przejrzenia poszczególnych działów i korzystania z naszych usług.

Nakręcimy Cię pozytywnie

Jesteśmy profesjonalistami z filmowym wykształceniem, a wiec i pasjonatami. Kochamy swoją pracę i chcemy, żeby każdy projekt był udany i wyjątkowy. Jeśli zajdzie taka potrzeba, wypożyczymy lub nawet zakupimy na potrzeby Twojej realizacji dodatkowy sprzęt – z własnego budżetu, bez wpływu na cenę dla Ciebie! Chcemy jak najlepszych efektów, chcemy być dumni ze swojej pracy.

Nakręcimy Ci oglądalność

Dobrze zrealizowany, interesujący film odpowiadający potrzebom widzów to wartość sama w sobie, nie mająca odpowiednika we współczesnym świecie. Jeśli dodatkowo zostanie właściwie wypromowany (lub ma charakter „wirusowy” i widzowie sami przesyłają go dalej) w przypadku klipów o tematyce międzynarodowej może w ciągu kilku miesięcy osiągnięć miliony wyświetleń. Wyświetleń przez osoby, które są nim zainteresowane, bo przecież nie trafiły na niego przypadkowo. Potencjalnych klientów.

Nakręcimy Ci sprzedaż

Widzowie mogą bardzo łatwo zmienić się w Twoich klientów (a jeśli już nimi są, zacieśnić relacje). Pod wpływem odpowiedniej prezentacji klient pozostaje na stronie internetowej przez dłuższy czas, a im więcej wie o Twoim produkcie czy usłudze, tym większa jest szansa, że dokona zakupu. Tak jak napisaliśmy w nagłówku: aż 70% internautów woli tę formę zapoznawania się z nowymi produktami. Popularność wideo sprawia, że każdego DNIA na YouTube oglądanych jest 2 MILIARDY filmików!