Nasiśnij Enter aby Wyszukać

Moff, czyli kto?

Moffat to Oskar Nowak, Moffat to ja - jestem właścicielem firmy Studio Moff oferującej usługi multimedialne.

Nieodłączną częścią serwisu jest Blog, gdzie możecie się spodziewać także osobistych wpisów, niekoniecznie związanych z samą działalnością firmy.

Przeczytacie tu o najnowszych technologiach w przemyśle filmowym, grach konsolowych i trendach w świecie elektronicznej rozrywki.
Sporo będzie o filmach starych i nowych, gdyż jestem koneserem kina.

Przeczytacie także o ciekawych akcjach e-marketingowych, znajdziecie na moim blogu linki do materiałów wartych uwagi.

Zapraszam do przejrzenia poszczególnych działów i korzystania z naszych usług.

Blog firmowy Studio Moff

Przeczytaj co u nas słychać, zobacz nad czym pracujemy, poznaj nasze opinie dotyczące bieżących wydarzeń kulturalnych i nie tylko. Polub nas na Facebooku, aby być na bieżąco.
Studio Moff w radiowym wywiadzie W radiowym wywiadzie, którego udzieliłem 6 grudnia 2014 rozmawiałem m. in. o nauce w łódzkiej PWSFTViT (skąd pochodzą dwa z moich dyplomów), perspektywach pracy w zawodach kreatywnych, rozczarowaniach po studiach, ciężkiej pracy, wyzwaniach, łódzkich sukcesach i nadziejach na przyszłość. Zapraszam do wysłuchania.
Personalizacja treści w filmie wideo Innowacyjna technologia Individeo wymagała nowego podejścia do tworzenia reklamy, zarówno od strony technicznej, jak i merytorycznej. Własne imię na billboardzie nad miastem to coś, co niejedna osoba chciałaby zobaczyć. Ale na tym nie kończy się spełnianie marzeń z pomocą mBanku. Osoba z wystarczającą zdolnością kredytową zobaczyła na filmie faktyczną kwotę, jaką może realnie otrzymać nawet w 15 minut, dzięki wyjątkowo sprawnym procesom mBanku.
Wyjaśnienie fabuły filmu Interstellar [SPOILERY!] Aby spróbować pojąć, przy minimalnym wysiłku umysłowym, co kryje fabuła filmu Interstellar, należy postawić sobie kilka prostych i wiarygodnych tez, które pozwolą uzyskać najbardziej prawdopodobną odpowiedź na nurtujące Was pytania. Najbardziej prawdopodobną, bo zagadnienia paradoksów czasowych (temporal paradoxes) badają najtęższe umysły świata i dla większości z nas nierealne jest wyjaśnienie ich złożoności. Spójrzmy więc, jak rozegrali to Jonathan i Christopher Nolan, pamiętając cały czas, że Nolan sam powiedział: ...
Interstellar. Mokry sen każdego fizyka, chwytający za gardło blockbuster i filozoficzna przypowieść [Tekst NIE ZAWIERA SPOILERÓW] Z przedpremierowego pokazu Interstellar wyszedłem z tym uczuciem, które towarzyszy nam czasami po zobaczeniu czegoś co jest tak trudne do objęcia umysłem i wybitne na tylu poziomach, że zarozumiałością było by twierdzić, że po jednym seansie w pełni zrozumiało się i doceniło dzieło. Tym wrażeniem, że właśnie obejrzało się coś tak wyjątkowego, że zmienia spojrzenie nie tylko na daną dziedzinę sztuki, w tym przypadku film, ale nawet ...
Na kłopoty łazik miejski W zakorkowanej Łodzi jeszcze przez rok będziemy się zmagać z zamkniętymi ulicami, ciasnymi przejazdami, brakiem miejsc do zaparkowania. Z pomocą przychodzi nowy nabytek firmowy – łazik miejski! Z dedykacją w fotoszopie (tak z sympatii), ale docelowo będzie mieć logo Studio Moff na dachu.