Nasiśnij Enter aby Wyszukać

Moff, czyli kto?

Moffat to Oskar Nowak, Moffat to ja - jestem właścicielem firmy Studio Moff oferującej usługi multimedialne.

Nieodłączną częścią serwisu jest Blog, gdzie możecie się spodziewać także osobistych wpisów, niekoniecznie związanych z samą działalnością firmy.

Przeczytacie tu o najnowszych technologiach w przemyśle filmowym, grach konsolowych i trendach w świecie elektronicznej rozrywki.
Sporo będzie o filmach starych i nowych, gdyż jestem koneserem kina.

Przeczytacie także o ciekawych akcjach e-marketingowych, znajdziecie na moim blogu linki do materiałów wartych uwagi.

Zapraszam do przejrzenia poszczególnych działów i korzystania z naszych usług.

Kameryz najwyższej półki

Dostępne w każdej chwili kamery HD Sony klasy XDCAM oraz NEX, to wymienne obiektywy, wysoka jakość i komfort pracy nieporównywalny z filmowaniem aparatami fotograficznymi. Na potrzeby wysokobudżetowych produkcji dostępny Canon C300 Eos, Red One czy Arri.

Osprzętnie mniej ważny

Profesjonalny rezultat pomaga osiągnąć nie tylko kamera. Płynne ujęcia w ruchu zapewni własny steadicam, jazda kamerowa oraz kran kamerowy.

Dźwiękczasami ważniejszy niż obraz

Bezprzewodowe mikroporty firmy Sennheiser, czterokanałowy rekorder, mikrofony Rode typu shotgun oraz studyjny Naumann dla perfekcyjnego brzmienia w studio.

Prompteroszczędza czas i nerwy

Już nie musisz godzinami uczyć się swoich kwestii na pamięć, żeby być perfekcyjnym mówcą. Płynne wyświetlanie tekstu dostosujemy do Twojego tempa czytania.

Oświetlenietworzy nie tylko nastrój

Odpowiednia temperatura barw, eliminacja zbędnych cieni czy ładne zarysowanie konturu postaci wymaga odpowiedniego oświetlenia. Lampy panelowe typu kinoflo, reklektory i softboxy zapewnią optymalne oświetlenie planu.

Stacje roboczeto duża dawka mocy

Wysokiej klasy komputery wyposażone w sprzętowe akceleratory programów do obróbki wideo, grafiki 3D i renderingu umożliwiają sprawną i płynną pracę.

Oprogramowaniepozwala rozwinąć skrzydła

Licencjonowane oprogramowanie firm takich jak Adobe czy Red Giant dostarcza wyjątkowych narzędzi dla osiągnięcia w pełni profesjonalnych rezultatów.