Nasiśnij Enter aby Wyszukać

Moff, czyli kto?

Moffat to Oskar Nowak, Moffat to ja - jestem właścicielem firmy Studio Moff oferującej usługi multimedialne.

Nieodłączną częścią serwisu jest Blog, gdzie możecie się spodziewać także osobistych wpisów, niekoniecznie związanych z samą działalnością firmy.

Przeczytacie tu o najnowszych technologiach w przemyśle filmowym, grach konsolowych i trendach w świecie elektronicznej rozrywki.
Sporo będzie o filmach starych i nowych, gdyż jestem koneserem kina.

Przeczytacie także o ciekawych akcjach e-marketingowych, znajdziecie na moim blogu linki do materiałów wartych uwagi.

Zapraszam do przejrzenia poszczególnych działów i korzystania z naszych usług.

Studio Moff w radiowym wywiadzie

c
10 grudnia 2014

W radiowym wywiadzie, którego udzieliłem 6 grudnia 2014 rozmawiałem m. in. o nauce w łódzkiej PWSFTViT (skąd pochodzą dwa z moich dyplomów), perspektywach pracy w zawodach kreatywnych, rozczarowaniach po studiach, ciężkiej pracy, wyzwaniach, łódzkich sukcesach i nadziejach na przyszłość. Zapraszam do wysłuchania.

2 Komentarze

Post Comment
  • Też kiedyś chciałam studiować na łódzkiej filmówce, ale życie tak się jakoś potoczyło, że trzeba było wybrać inny kierunek. Kilka lat przygotować do egzaminów wstępnych i jeden miesiąc, który spowodował, że wybrałam inną ścieżkę. Teraz nie żałuję. Co prawda praca w tym zawodzie daje ogrom satysfakcji, ale… pod warunkiem, że ją się w ogóle ma.

  • wodoroscik123@interia.pl mówi:

    Ale czy zawód aktora coś daje? Oczywiście rozwija i daje dużo satysfakcji, ale… jeśli długo szuka się etatu to i satysfakcja zanika…